Start!

Dział powstał (12.06.2012) na prośbę Chief1902, który uznał,
że w końcu czas podsumować umiejętności kierowców NASZEGO FORUM.

Moderator: Chief1902

Czempion
Moderator
PSN-ID: Czempion
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 45

Re: Start!

Postautor: Czempion » 27 gru 2012, 15:58

Wuju - co racja to racja, ale fajnie nawet wirtualnie zbliżyć się po części do wyników najszybszych kierowców świata.

A co do Clarksona... Kiedyś był również odcinek jak Clarkson był na Nurburgringu z jakimś sportowym Jaguarem, gdy ten się cieszył jaki to czas zrobił, to jakaś lokalna babcia go wyśmiała i zarzuciła mu, że lepszy czas zrobi Transitem.... Okazało się, że babka w Transicie była wolniejsza o pare sekund od Clarksona na północnej pętli (Nordschleife) w sportowym Jaguarze :mrgreen: Sęk w tym, że ta kobitka wychowywała się na tym torze od zawsze.
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Postautor: wuju » 27 gru 2012, 16:59

wiem o czym mowisz z tym transitem,ogladałem ten odcinek.to nie jest byle jaka babka.Sabine Schmitz.pare lat temu widziałem program z nią i juz wtedy powiedziała ze zrobiła 150000 okrązen na nordschleife.jak przeliczyłem to ile ja to kosztowało bo jedno okrązenie kosztuje 14 euro o ile sie nie myle :)takze objechała go jak dziecko dostawczakiem a on jechał 3 litrowym dieslem Jaguarem X type lub S type,nie pamietam.Sabine tez brała udzieł w GT ACADEMY.oczywiscie nie jako zawodnik.Widziałem ja w jakims z odcinku
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 17 sty 2013, 0:28

Hehehhehe,Sabine S. jezdzi w jednym z teamow co Ordonez i ekipa zwyciezców GTA.Clarkson wtedy baty dostał chyba.A jezdził cały dzien,zeby zejsc ponizej 10 min :)
Dziś jak śnieg padał to byłem królem ekspresówki :).Dozwolona predkość 120km/h a jezdzili 80-100,a ja sobie tak zeby na mocny mandat nie podpasc to 138km/h-wartosc dokładna bo z nawigacji,na budziku to 150 pokazuje.Sam jechałem z przodu.Dalej na zwyklej drodze siodeme nowa lyknąłem-60km/h jechała :)
A wczoraj z kolei koleś "trójką" jadać przede mną ze 30 metrów sobie driftował,nawet na prostej puszczał boki :)

Jedni lubia zime inni niekoniecznie.Do jezdzenia to uwielbiam,szczególnie jak snieg swiezy-czuje sie jak dziecko w Święta.No ,ale z powodu zimna to nie lubie.
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
Czempion
Moderator

Postautor: Czempion » 17 sty 2013, 6:19

Ja moze polubie zime jak doczekam sie prawka oraz Civica ;)
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 17 sty 2013, 15:55

Nie ma nic piękniejszego niż zima i śnieg na drogach. Oczywiście zanim posypią go solą i rozjeżdżą na breję :D
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Postautor: wuju » 17 sty 2013, 18:55

he he,Gawron mam wrazenie ze mówiłes o mnie jak to czytałem,trójka i jazda bokiem po miescie miedzy autami na grubosc gazetki.mina kierowcy w samochodzie z naprzeciwka jak zblizam sie do niego bokiem-bezcenna
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 17 sty 2013, 20:39

Jako "obsługa toru" przypominam, że wypada cokolwiek napisać na temat,
a to już jest siódma wypowiedź o czym innym. Pewnie bym nie zwrócił na to uwagi,
ale jako pieszy na mieście (i nie tylko) uważam Wasze wypowiedzi
o slalomach po ulicach za naganne - nie po to tu jesteśmy.
Czempion
Moderator

Postautor: Czempion » 17 sty 2013, 21:14

W sumie popieram Czarka, oraz sam zrobiłem "off-top". Więc mam takowe pytanko...

Ruszanie mocnymi samochodami FR to już jest za nami, a teraz mnie zastanawia... Kto w jaki sposób rusza bolidami z pozycji startowej? Ja osobiście zauważyłem, że najszybciej ruszyłem w przypadku Ferrari F2007 z 3-go biegu aż do odcinki, a wcześniej kombinowałem np. z wbiciem na 4 bieg i zauważałem stratę w porównaniu do innych.
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 18 sty 2013, 21:36

Aj tam Czarek,zima a ja mam ręczny z lewej strony i na przód napęd.A i jeszcze sygnał dzwiekowy jak sie zaciagnie podczas jazdy :)Jak ide bokiem to z melodyjką dzing... dzing.... dzing :D

A piesi........ wiwatuja jak ładnie bokiem ktoś poleci :)

Ostatnio kobieta z dorosłym synem wlazła mi na przejscie tak,ze nie wiedziałem czy mam w rure dać i obok przejechać ryzykując grube punkty o kasie nie wspominajac,jednak hamowałem awaryjnie,na cm od pasów.To było co prawda na ograniczeniu chyba do 50km/h,ale ogólnie to wylotowka i trasa z Łomży na Augustów.Ruch gęsty.Miałem ich opierdzielić,ale widza,ze idą jak w transie,gdzieś sie spieszą to se nie pokrzycze.Gaz w podłoge,strzał ze sprzęgła i pisk w uszy-odwrócili sie w szoku.Jednak jakieś bodżce zewnetrzne docieraja. :twisted:

Jaki tego morał?

Gnębi mnie myśl czy te tumany domyśliły sie dlaczego zjarałem gume jak jeszcze jedna noge mieli na przejściu?

Ja juz nie pamiętam z którego biegu ferrarka ruszałem 2 albo 3.

Ps;widziiałem pieszego w kasku :lol:

Obrazek
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
parbat
PSN-ID: abreda80
Kontroler: pad

Postautor: parbat » 24 lis 2013, 10:49

siem, ja tu nowy. Jak czytam tu o wyscigach to wiem ze ja na poczatku drogi, ale do rzeczy. Gram na zwyklym padzie od roku. Sprawia mi przyjemnosc jazda musklecar, GT, wiekszoscia marek. MOze wydac sie to smieszne ale ja jestem zdania /jeszcze nie ugruntowanego/ ze niektore firmy.np lotus ..angielskie auta, francuskie.., sa poszkodowane przez tworcow GT5, sa nie do jazdy, sprawiaja wrazenie ze sa bez kontroli. I moje pytanie brzmi, jak i czym przejsc wyscig aut angielskich ?. Przewaznie dostaje sromotnie po tylku. Zawsze jest jakies rozwiazanie ale niektorymi spostrzezeniami chetnie sie podziele.
pozdrawiam

Wróć do „TECHNIKA JAZDY W GRAN TURISMO 5”