Kierownica Logitech G29

Czarnulki, kierowniczki oraz gaz, sprzęgło, hamulec itp.
GTPL_Bart

Kierownica Logitech G29

Postautor: GTPL_Bart » 03 lip 2015, 21:53

Jest oficjalnie na stronie Logitecha. Wsparcie dla PS4 :) , oraz PC i Xbox One (jako G920).
http://gaming.logitech.com/pl-pl/produc ... ving-force

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 lis 2015, 17:47 przez GTPL_Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
dantedin55
PSN-ID: dantedin55
Kontroler: CSR elite + clubsport

Re: Kierownica Logitech G29

Postautor: dantedin55 » 03 lip 2015, 21:57

1750 :ha:

===========

Wkleił administrator.
Sєℓ¢ια23:
Słowo Hejter jest neologizmem. Hejter to osoba najczęściej krytykująca inne osoby lub ich prace,
dodatkowo zazwyczaj krytyka Hejtera nie jest krytyką inteligentną popartą danymi tezami
i argumentami, a jest to krytyka poparta głównie przekleństwami. Hejter jest osobą zazdrosną
o osiągnięcia innych (o choćby nie wiem co). Jego zadaniem jest wytknięcie innym wszystkich
możliwych wad i doczepienie się do byle czego. Hejterzy najczęściej czują się anonimowi,
stąd też próbują ukazać, że są kimś i im wszystko wolno. Rzeczywistość jednak jest całkiem inna.
Hejterzy najczęściej są określani znanym powiedzeniem: „Mały pies a głośno szczeka” .
Hejterzy zazwyczaj nie próbują się wykazać swoją inteligencją za to jednak próbują pokazać
że znają wiele słów na K* S* D* itp. (przekleństwa). Jeżeli trafisz na Hejtera trzymaj się
na baczności i wiedz że będzie On pałał do Ciebie nienawiścią i nawet się nie skapniesz,
kiedy On obrobi Tobie dupę.
Obrazek
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 04 lip 2015, 1:05

:ha: :ha: :ha: i za shifter placi sie osobno

:ha: :ha: :ha: :ha: :ha:
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
GTPL_Artur
PSN-ID: GTPL_Artur
Kontroler: sixaxis,G27

Postautor: GTPL_Artur » 04 lip 2015, 6:24

ale shifter z g27 jest kompatybilny
kasperkasperek
Moderator
PSN-ID: GTPL_Kasperek
Kontroler: sixaxis,driving force GT

Postautor: kasperkasperek » 04 lip 2015, 7:12

Nie rozumiem z czego sie cieszycie za tanio czy co ?
Alfred99
PSN-ID: ALFREDA99
Kontroler: OSW+HE Ultimate+CSS SQ+DSD
Numer_na_torze: 99

Postautor: Alfred99 » 04 lip 2015, 8:06

No okolo 400 € wychodzi , wiec cena warta smiechu.
Mysle ze po pol roku marnej sprzedazy, cena spadnie przynajmniej 100 €
W podobnej cenie wolalbym t300rs , albo zdziebe dorzucic i t500 wyczesac.
Jest tez Fanatec Porsche gt2 ktory kosztuje cos okolo 300 €
http://www.fanatec.com/eu-en/racing-whe ... el-eu.html
https://www.fanatec.com/eu-en/pedals
do tego ktores z tych pedalow i jest sprzet jak ta lala :f:

Powtarzam, nie lubie k..... !

=================

Wkleił administrator.
Sєℓ¢ια23:
Słowo Hejter jest neologizmem. Hejter to osoba najczęściej krytykująca inne osoby lub ich prace,
dodatkowo zazwyczaj krytyka Hejtera nie jest krytyką inteligentną popartą danymi tezami
i argumentami, a jest to krytyka poparta głównie przekleństwami. Hejter jest osobą zazdrosną
o osiągnięcia innych (o choćby nie wiem co). Jego zadaniem jest wytknięcie innym wszystkich
możliwych wad i doczepienie się do byle czego. Hejterzy najczęściej czują się anonimowi,
stąd też próbują ukazać, że są kimś i im wszystko wolno. Rzeczywistość jednak jest całkiem inna.
Hejterzy najczęściej są określani znanym powiedzeniem: „Mały pies a głośno szczeka” .
Hejterzy zazwyczaj nie próbują się wykazać swoją inteligencją za to jednak próbują pokazać
że znają wiele słów na K* S* D* itp. (przekleństwa). Jeżeli trafisz na Hejtera trzymaj się
na baczności i wiedz że będzie On pałał do Ciebie nienawiścią i nawet się nie skapniesz,
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 14:55 przez Alfred99, łącznie zmieniany 5 razy.
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Postautor: wuju » 04 lip 2015, 9:06

dokladnie.za 350€ mam szybsza i precyzyjniejsza t300.
Jeszcze bym zrozumial gdyby to byl calkiem nowy produkt ale toz to kopiuj wklej g27 i dfgt.
Pedaly te same,obudowa ta sama,podejzewam ze mecjanizmy te same wiec chlopaki sie nie napracowali zbytnio a cena wyzsza od g27 dlatego...

:ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:

===========

Wkleił administrator.
Sєℓ¢ια23:
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
dantedin55
PSN-ID: dantedin55
Kontroler: CSR elite + clubsport

Postautor: dantedin55 » 04 lip 2015, 9:54

kasperkasperek pisze:Nie rozumiem z czego sie cieszycie za tanio czy co ?

z tego że dostajesz klamota starego w nowym opakowaniu za taką kase ;)

============

Administrator co pisze o hejterach zapomniał że sam jest największym hejterem na forum co hejtuje jak widzi tylko coś z GT :ha:

===========

Wkleił administrator.
Sєℓ¢ια23:
Obrazek
kasperkasperek
Moderator
PSN-ID: GTPL_Kasperek
Kontroler: sixaxis,driving force GT

Postautor: kasperkasperek » 04 lip 2015, 11:29

a ja mslalem ze to nowy sprzecik ,to fakt wala w c...... oj chyba szybko nie kupie ps4 :(
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 04 lip 2015, 12:11

Kogo ty słuchasz Kasperek? Hejterów?
Specjalnie do Ciebie napiszę.

Po kupnie G27 najbardziej mi brakowało funkcjonalności DF-GT,
czyli tych pokręteł i guziczków. Zastanawiałem się dlaczego tego
nie powtórzono w droższych modelach (G25, G27)?

W Gran Turismo 5 podczas wyścigu na torze (zupełnie jak w niektórych autach
w rzeczywistości) można było zmieniać wiele funkcji jak choćby TCS, czy balans
hamulców. Dodatkowe pokrętła i guziki w pełni kompatybilne i dedykowane
do Gran Turismo to wspaniałe dodatki za darmo, bo w cenie kierownicy.
Doskonale też wpisują się w filozofię GT, gdzie kierownica jest dla większości
jedynym dodatkiem do playstation.

Połączenie funkcjonalności kierownicy Driving Force GT (stworzonej dla Gran Turismo)
z większymi możliwościami force feedbacka z G27 to coś, na co prawie wszyscy używający
tych kierownic czekali od wielu lat. Ze smutkiem czytałem artykuły o wycofaniu się
Logitecha z produkcji kierownic, bo sam doświadczyłem ich solidności ponad miarę,
a także łatwości napraw w razie problemów.

W dodatku wnętrze nowej G29 nie jest tym samym z G27. I co dla mnie najważniejsze,
nie jest nowym niesprawdzonym rozwiązaniem, ale rozwinięciem poprzedniej udanej konstrukcji.

Przykro mi Kasperku, że wulgaryzmem podsumowałeś wiele lat mojej wspaniałej
jazdy z kierownicami Logitecha, które wytrzymały ze mną wiele ciężkich chwil
dostając tak zwane "strzały" - one są po prostu pancerne :shock:.

Mimo, że dziś Gran Turismo proponuje nam na swojej stronie WWW kierownicę T300,
to jednak po premierze G29 znów myślę o Logitechu i po cichu liczę na to, że do GT7
Polyphony Digital zaproponuje nam oficjalnie G29.

Wróć do „SPRZĘT”