W18 [RW 6,5] - WYŚCIG ONLINE - LISTA STARTOWA - DYSKUSJA

Moderator: CZARUŚ

GTPL_tomwek61
PSN-ID: GTPL_tomwek61/tomwek1961
Kontroler: T500RS+TH8A ; DS3
Numer_na_torze: 61

Re: W18 [RW w 4,7] - WYŚCIG ONLINE - LISTA STARTOWA - DYSKUS

Postautor: GTPL_tomwek61 » 14 paź 2015, 11:06

Gratulacje :klaszcze:

Jazda w tym piekiełku wymagała dużej precyzji w kierowaniu i operowaniu gazem :) Przetestowałem kilka aut ale jednak wybrałem FXX-a.
Był to dobry wybór. Kwali przeciętne, ale w wyścigu poczułem ;) świeżą krew i dobrze się bawiłem jadąc tym "potworem".
Zyskałem kilka pozycji, puls wrócił do normy i nagle trach, czarna dziura.

Mój router pracował normalnie, i to mnie zmyliło. Myślałem, że wywaliło Wszystkich.
Nie mogłem zalogować się do sieci :shock: Prawie godzinę walczyłem ze sprzętem. Okazało się, że router z przyczajki zrestartował się sam w taki sposób, że wypisał mnie globalnie z neostrady :diabeł3: ... a mogło być tak dobrze :mrgreen:

Następnym razem może będzie lepiej :macha:
Obrazek
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 14 paź 2015, 11:40

Dzięki Panowie :D Aventador mnie "niósł galopem" po Ascari :D Jeden z najlepszych samochodów w GT6 na jednym z moich ulubionych torów :)
Szkoda Baxa, bo był wczoraj zdecydowanym faworytem, ale Oldboy napisał co się stało :diabeł3:
Piter nie spodziewałem się że postawisz taki opór :ok: Bardzo dobra walka :klaszcze:
Ja miałem trzy dekoncentracje, które mogły mnie drogo kosztować, ale udało się :k3:
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 14 paź 2015, 13:16

piter__68 pisze:... jestem liderem w generalce ale niestety chyba tylko do wyścigu na Suzuce(nie mogę jechać Z4 :diabeł3: ) a wszystko z powodu jednego punktu regulaminu WMP który nie pozwala jechać dwa razy tym samym samochodem w jednym sezonie i uważam ten punkt regulaminu za wielce niesprawiedliwy i mam nadzieje że w następnym sezonie ten pkt. zniknie z regulaminu WMP :wr: będą o to walczyć jeszcze bardziej zaciekle niż na torze z Bartem :D

Ten punkt zniknie z regulaminu WMP w przyszłym roku.
Dziś jak zerkam do głosowania, to jest więcej osób za dowolnością niż ograniczeniami.
No i przede wszystkim zmieniło się samo GT i 2J z GSX-R nie dominują w czasówkach.

P.S. Jeśli zapomnę o tym, to przypomnij mi Piter :jsmiley:.
piter__68
PSN-ID: piter__68
Kontroler: driving force GT

Postautor: piter__68 » 14 paź 2015, 17:16

I to Mnie bardzo cieszy Czarek że znika ten pkt. regulaminu w następnym sezonie :b2: szkoda tylko że na Suzuce będę musiał się męczyć R8 albo SLS-em a Bart i Oldboy będą Nam odjeżdżać w siną dal :w: ... no chyba że spadnie deszcz w końcu jak popadało w Australii to tym bardziej może w Japonii :D to chyba po tym wyścigu Oldboy pokazał Gawronowi na czym polega zabawa w WMP i tyle go widzieliśmy :jsad:
GTPL_Wojtax
Moderator
PSN-ID: GTPL_Wojtax / Wojtax94
Kontroler: Dualshock 3
Numer_na_torze: 94
Kontaktowanie:

Postautor: GTPL_Wojtax » 14 paź 2015, 17:36

No to trzeba się wsiąść do roboty, co by załapać się w końcu na podium, bo widzę że szansa jest spora Z4 najfajniejszy z BMW. Co do wyścigu, który przypomniał nam Piter, po zobaczeniu tej frekwencji zdecydowałem że się tu zarejestruje i zacznę z wami jeździć. W sumie czytając temat tego wyścigu zdziwiłem się że pad może ogrywać kierownicę. :lol:
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 14 paź 2015, 17:49

Piter z tym przepisem to nie tak. Ja traktuję go jako częściową możliwość odrobienia punktów po nieobecnościach lub DC. W Australii pojechałem Audi, bo nie chciałem tam jechać BMW i wtedy wszedł przepis po głosowaniu że nie jeździmy już drugi raz takim samym samochodem.
Na Deep Forest celowo z założeniem straty wybrałem GTR-a i podjąłem ryzyko licząc na to że Tommykaira jeszcze w tym roku mi się przyda :?:
Mi ten przepis nie przeszkadza, ale Czarek już podjął decyzję że go nie będzie.
Proponuję wrócić do głosowania dotyczącego odejmowania 2-3 najgorszych wyścigów sezonu, według propozycji Bratqa. Za pierwszym razem byłem przeciw, ale teraz po niespełna 2 latach ciągłego ścigania się w WMP tego żałuję, bo od tego czasu nawet urlopy planuję tak żeby "wstrzelić" się w termin wyścigu :rolll:
Co do najbliższego wyścigu na Suzuce to się okaże czy będziemy odjeżdżać w siną dal?
Wszystko może się zdarzyć i dużo będzie zależało od pogody tak jak napisałeś. Będzie ciekawie :ok:

wojtax94 pisze:W sumie czytając temat tego wyścigu zdziwiłem się że pad może ogrywać kierownicę. :lol:

A teraz już wiesz z autopsji że to nie prawda ;) O Oldboyu nie mówimy, bo On jest dziwny :D
Podobno po Świętochłowicach jeździ osobówka z padem od PS2 (na kabel) zamiast kierownicy i pedałów :ha:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 14 paź 2015, 18:26

Dokładnie Bart :D
piter__68
PSN-ID: piter__68
Kontroler: driving force GT

Postautor: piter__68 » 14 paź 2015, 23:42

Dla Mnie Bart ten przepis jest nie tak bo każdy chce wybrać na wyścig samochód na którym zrobił najlepsze okrążenie w czasówce ale może wybrać sobie inne auto które lepiej sprawdzi się w wyścigu lub po prostu ma większą frajdę z jazdy ale wybór auta powinien należeć do każdego z Nas,tak właśnie było w ostatnim wyścigu.Co do propozycji odrzucenia 2-3 najgorszych wyścigów w następnym sezonie to jest to temat do dyskusji przy stoliku sędziowskim :)
GTPL_Wojtax
Moderator
PSN-ID: GTPL_Wojtax / Wojtax94
Kontroler: Dualshock 3
Numer_na_torze: 94
Kontaktowanie:

Postautor: GTPL_Wojtax » 15 paź 2015, 9:51

Bart-as pisze:A teraz już wiesz z autopsji że to nie prawda ;) O Oldboyu nie mówimy, bo On jest dziwny :D Podobno po Świętochłowicach jeździ osobówka z padem od PS2 (na kabel) zamiast kierownicy i pedałów :ha:

Daj spokój, ;) ja z poważniejszym ściganiem mam do czynienia od lutego, przed tym zdobycie złota w czasówkach bez asyst było rzadkością. :lol: Więc patrząc z tej perspektywy mój postęp jest chyba widoczny. :mrgreen:

Co do przepisu dla wszystkich jest taki sam, :jtongue: no ale to dyskusja powinna się przenieść do innego tematu. :)
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 15 paź 2015, 20:19

Tak jak napisał Wojtax: przepis jest taki sam dla wszystkich :)
Po tym sezonie podyskutujemy o zmianach. Na razie przed nami jeszcze kilka wyścigów i walka na śmierć i życie ;) :j:

Wróć do „ARCHIWUM WMP GT6 - VI SEZON - 2015”