wyścig nr 3 - 27.07.2015 godz. 19.00

Coroczne, cztery wyścigi online według zasad Akademii GT. Organizator - kolega Bart-as.

Moderator: CZARUŚ

CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Re: wyścig nr 3 - 27.07.2015 godz. 19.00

Postautor: CZARUŚ » 28 lip 2015, 16:50

Czyż nie tak wyglądał nasz wyścig? :jsmiley:
Jedyne odstępstwo, to pogoda. U nas padało na koniec, a na Spa na początku.
Samochody Nissan GT Academy Team RJN były na 15 i 26 miejscu plus jeden
nie ukończył wyścigu.

P.S. Za tydzień Le Mans :serce: :diabeł3:

sebRem
PSN-ID: GTPL_sebRem sebRem
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 96

Postautor: sebRem » 28 lip 2015, 16:52

Na początek to gratulacje dla wszystkich za przetrwanie tej ulewy, tak jak było to na Silverstone.
Kiedy było sucho, to bardzo fajnie mi się jechało. Nie cisnąłem na maksa a i tak sobie spokojnie odjeżdżałem od reszty. Miałem cichą nadzieję, że jednak historia z Silva się nie powtórzy a tutaj znowu to samo. Jak już zaczęło padać, to wiedziałem że zrobię "Raikkonena". :lol: No i zrobiłem. Tylko mnie rzuciło na drugą stronę toru. Nieplanowany pit stop i Bart był tuż za mną. Ale wiedziałem, że mój ex-kolega ;) widząc taką małą różnicę między nami może zacząć się spinać. No i chyba się "spiąłeś" Bart, bo szybko zniknąłeś mi z radaru. :)
A później to już próby utrzymania się na torze. No i chyba ze dwa dodatkowe spiny zrobiłem.
Dzięki za jazdę fair przy dublowaniach. Ale aż tak nie musieliście zjeżdżać.
Wojtax - tak jak pisałem w pokoju po wyścigu, przepraszam za spowolnienie Cię. Ty mnie puszczasz a ja zaliczam spina. :lol:
Bax - całkiem niezłe miałeś tempo na suchym torze.
A Ty Bart powiedz mi dlaczego jesteś taki "cienki" ;) na suchym, a na mokrym torze tak dobrze Ci idzie??
GTPL_Wojtax
Moderator
PSN-ID: GTPL_Wojtax / Wojtax94
Kontroler: Dualshock 3
Numer_na_torze: 94
Kontaktowanie:

Postautor: GTPL_Wojtax » 28 lip 2015, 17:41

sebRem pisze:Wojtax - tak jak pisałem w pokoju po wyścigu, przepraszam za spowolnienie Cię. Ty mnie puszczasz a ja zaliczam spina. :lol:

Jeszcze raz napiszę nie masz za co przepraszać, przepuściłbym Cię normalnie gdybym nie jechał z uszkodzeniem, a tak wolałem zwolnić coby nie narobić Tobie i sobie bałaganu, poza tym wtedy przestrzeliłem hamowanie. :lol: Z resztą jak Bart mnie dublował też znacznie zwolniłem, tylko tym razem na torze. :)
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 28 lip 2015, 21:38

Nie Seba ex-kolego nie spiąłem się, po prostu w deszczu chwila nie uwagi i sam wiesz jak to się kończy? ;)
sebRem pisze:A Ty Bart powiedz mi dlaczego jesteś taki "cienki" ;) na suchym, a na mokrym torze tak dobrze Ci idzie??

Na suchym max jaki mogłem zrobić to 2:10,8xx i strata do Ciebie jakieś 1,7 sek. co i tak nie jest źle ;) Może to było spowodowane tym że wcześniej musiałem hamować, bo zaryzykowałem przed wyścigiem i ustawiłem hamulce 3 2 na deszcz i opłaciło się, bo moja jazda była w miarę płynna przy 100% wilgotności :)
Dodatkowo wydaje mi się że moja lewa noga na hamulcu nie działa prawidłowo (dopiero 9 miesięcy tak jeżdżę). Wracam z pracy, gdzie przez pół dnia naciskam nią sprzęgło i wieczorem działa trochę zero-jedynkowo ;) Pewnie jeszcze kilka innych czynników ma na to wpływ? :D
JankessPL
PSN-ID: JankessPL
Kontroler: sixaxis

Postautor: JankessPL » 28 lip 2015, 22:25

sebRem pisze:A Ty Bart powiedz mi dlaczego jesteś taki "cienki" ;) na suchym, a na mokrym torze tak dobrze Ci idzie??

Bo prawdziwych mistrzów poznaje się po jeździe w deszczu :D
...

Wróć do „SERIA GRAN TURISMO ACADEMY 2015 - ZAKOŃCZONA”