poza tematem - Silverstone - wet session in a single seater

Przechowalnia i magazyn tematów.
InvictusLuna
PSN-ID: InvictusLuna
Kontroler: g25

poza tematem - Silverstone - wet session in a single seater

Postautor: InvictusLuna » 23 wrz 2013, 22:32

Wydzielone i przeniesione posty na prośbę autora ( GodISmE )- GTPL_CZARUŚ.
================================================

GodISmE pisze:Pomnoz to razy 2 to bedziesz mial odczucie zaledwie zblizone do tego co w autach typu GT.

Nie no, oczywista sprawa. Kiedyś jechałem Syreną 110km/h a wydawało mi sie że lece z 320
Czy to znaczy, że czułem jakbym jechał bolidem F1? :lol:
GodISmE
Moderator
PSN-ID: GodISmE1
Kontroler: G25

Re: Silverstone - wet session in a single seater

Postautor: GodISmE » 24 wrz 2013, 13:01

Nie wiem i malo mnie to interesuje. Smieszy mnie zawszy kiedy ktos pyta sie jak szybko jechalem danym samochodem. Tak jakby to mialo znaczenie. Tylko laicy o to pytaja. Kazdy pajac potrafi rozpedzic samochod do 250 na prostej autostradzie, i co? I tyle, na tym sie koncza umiejetnosci, nie wspominajac juz o samej wiedzy :lol:
Obrazek
InvictusLuna

Postautor: InvictusLuna » 24 wrz 2013, 18:07

O, to ciekawe co piszesz.
Co mnie z kolei obchodzi, że masz takich znajomych którzy pytają ile jechałeś na prostej i co to ma wspólnego z moim pytaniem czy się nie bałeś?
GodISmE
Moderator

Postautor: GodISmE » 24 wrz 2013, 19:52

Nie trolluj juz.

Mato,

Gdzie jechales tym Atomem? Ja zamierzam Bedford odwiedzic w przyszlym roku, pojezdzawka m.in. Arielem ale zastanawiam sie ktory program.
http://www.palmersport.com/our-cars/ariel-atom-3.aspx
Obrazek
GTPL_X-Mato
Moderator
PSN-ID: GTPL_Mato
Numer_na_torze: 08

Postautor: GTPL_X-Mato » 24 wrz 2013, 20:08

To było w ułężu na imprezie motoprezent :)
Wynajmuja tam rozne sportowe samochody :)
Obrazek
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
InvictusLuna

Postautor: InvictusLuna » 24 wrz 2013, 23:23

GodISmE pisze:Nie trolluj juz.

Lubie jak komuś kończą się argumenty 8-)
GodISmE
Moderator

Postautor: GodISmE » 25 wrz 2013, 17:07

Mylisz brak argumentow z ignorowaniem Twojej nieudolnej malej prowokacji lol. Jesli juz chciales byc przesmiewczy to badz konsekwetny - na poczatku w sarkastyczny sposob deprecjonujesz cale doswiadczenie a pozniej udajesz ze pytales na powaznie? Wez sie juz nie kompromituj.

Kurde, odzwiedzil bym ten Ulez tylko daleeeeko jest :( Pojezdzawki tam tez fajne maja z tego co widze i mozna szybciej polatac niz w Kielcach - bo przeciez liczy sie glownie predkosc ;)
Obrazek
InvictusLuna

Postautor: InvictusLuna » 25 wrz 2013, 18:30

GodISmE pisze:Mylisz brak argumentow z ignorowaniem Twojej nieudolnej malej prowokacji lol. Jesli juz chciales byc przesmiewczy to badz konsekwetny - na poczatku w sarkastyczny sposob deprecjonujesz cale doswiadczenie a pozniej udajesz ze pytales na powaznie? Wez sie juz nie kompromituj.

Bo widzisz uśmiechnąłem się, mrugnąłem okiem i myślałem że rozmawiam z kumplem z forum z człowiekiem, a mogłem od razu jak ze świnią.
GodISmE
Moderator

Postautor: GodISmE » 25 wrz 2013, 20:28

Nie koleguję się z trollami. Poczekam aż Czarek posprząta twoje wypociny, wtedy wrócę do tematu.
Obrazek
mirek954
PSN-ID: dawniej mirek954, teraz GTPL_LITECOIN
Kontroler: df GT

Postautor: mirek954 » 25 wrz 2013, 21:18

Co do predkosci, jesli juz jestesmy w temacie. Przypominaja sie moje poczatki jazdy motocyklem sportowym. Jeszcze jak na nim nie siedzialem, to wyobrazalem sobie jak ja to bede na nim "wymiatal" i nikt mnie nie bedzie wyprzedzal, a juz na pewno nie samochody haha
Pewnie tak samo jak Invictus kpilbym z innych co jechali "az" 130 na prostej. Z tym ze ja mialem wtedy 16 lat i stad glupawe podejscie do zycia, nie wiem ile ma Invictus, ale na pewno niczym takim nie jezdzil, bo by inaczej mowil.

No i zaczelo sie, wyjechalem pierwszy raz na dosyc spora prosta i co? jade 60 km/h na jedynce i wszyscy i wszystko dookola mnie wyprzedza a czulem jakbym jechal ze 120 haha
Odczucie predkosci z jaka sie porusza jest bledne. Samochod osobowy a tzw open wheeler- czyli supermocny gokard to dwie rozne bajki. Jak do motocykla tak i do openwheelara nalezy sie przyzwyczaic. Do predkosci sie przywyknie i z czasem, kiedy czlowiek poczuje sie pewniej bedzie sie ta predkosc zwiekszac.
Swoja droga 130 jak na pierwszy? raz i to jeszcze w takim deszczu to mysle ze calkiem sporo i przezycia potrafie sobie wyobrazic. W takim sprzecie nie ma zadnych wspomagan, siedzi sie dupa na asfalcie, jest to leciutkie, sztywne i calkowiecie inne niz samochod osobowy. Takze w 100 procentach zgadzam sie ze stwierdzeniem zwykly samochod predkosc x2. Ale w sumie to nie ma zadnego porownania jadac czyms takim a zwyklym samochodem.

Jaki moral z tej mojej "przypowiesci"? Nie krytykuj, nie oceniaj jesli nie masz zielonego pojecia o temacie na ktory sie wypowiadasz. Jesli Twoje doswiadczenia schodza tylko na jazde w samochodzie osobowym czy widziales cos podobnego na "filmiku" z youtube to po prostu zamilknij. Jesli chcesz poczuc jak to jest, to po prostu zrob to samo.

Wróć do „ARCHIWUM FORUM”