do śmietnika

Przechowalnia i magazyn tematów.
mirek954
PSN-ID: dawniej mirek954, teraz GTPL_LITECOIN
Kontroler: df GT

do śmietnika

Postautor: mirek954 » 28 wrz 2013, 23:56

GTPL_CZARUŚ
Post Mirka trafia od razu do śmietnika. Przykro ...
Komentarz tu - viewtopic.php?f=4&t=2039&p=46976#p46976.

===============================================

A mi mowiles ze pasty termoprzewodzacej NIGDY nie wymieniales? "Lewacko" klamiesz. Zasrany emigrancie. Wyjechal do Niemiec, zarabia tam na "ogorkach" niemcow i potem mi strzela rady zebym sobie sandaly sprzedal, po to by kupic dodatki do gry. Zalosny typ jestes.

I jeszcze cytat Twoj dowodzacy o tej "bezaawaryjnosci" sprzetu Sony o ktorej mowiles. Ciekawe ze pisales tego posta do sony, odnosnie swojej BEZAWARYJNEJ konsoli heh.

Jeszcze raz Wegrzyn zaczniesz do mnie podskakiwac z bezpodstawnymi, wyssanymi z twojego malego paluszka zarzutami lub wyzwiskami i bedziesz tu perfidnie wmawial rzeczy ktorych nie ma i zmyslal jak male dziecko, to mocno postaram sie dostac Twoje dane osobowe i podniesc Ci cisnienie, tak jak ty to robisz mi i innym tutaj. Pamietaj, ze w sieci nie jestes bezpieczny- dziecko drogie. Tu nie wiadomo na jakiego czlowieka mozesz trafic i niepotrzebnie zalesc mu za skore. Ludzie potrafia byc msciwi.
Załączniki
e1im.jpg

Wróć do „ARCHIWUM FORUM”