Online GT5

MichuV12
Moderator
PSN-ID: GTPL_WengrzynV12
Kontroler: T300 599xx T3PA Playseat
Numer_na_torze: 00

Re: Online GT5

Postautor: MichuV12 » 29 lis 2010, 23:36

GTPL_X-Mato pisze:
GTPL_KAMADA pisze:
Bardzo lubię jeździć online jednak wczoraj wkurzyła mnie jedna rzecz. Podczas jazdy M3 na Nurburgring ( Jechał też X-Mato i Baapa ) dwóch kolesi miało headsety i myślę że nie był to nikt z naszego forum. Słownictwo było na poziomie dwóch małolatów z patologicznej rodziny na warszawskiej pradze :evil: Wolę żebyśmy organizowali sobie sami pokój i ścigali się w sportowej atmosferze a nie jak na menelskiej bijatyce. Pozdrawiam i do zobaczenia na torze ;)

To byli jacyś kolesie co mają napewno po 30 lat :)
Tak to już bywa niestety...

Dlaczego 30? Co Ci nia pasi w wieku 30?;)
nightrunner
PSN-ID: nightrunnerPL
Kontroler: t500rs th8rs

Postautor: nightrunner » 30 lis 2010, 9:11

Ma ktoś z użytkowników forum na tyle dobre łącze aby hostować grę? Ja mam tylko 1Mb więc odpadam, ale myślę, że fajnie jakby znalazła się osoba, która byłaby naszym stałym hostem wyścigowym.
GTPL_X-Mato
Moderator
PSN-ID: GTPL_Mato
Kontroler: G25
Numer_na_torze: 08

Postautor: GTPL_X-Mato » 30 lis 2010, 9:23

MichuV12 pisze:
GTPL_X-Mato pisze:
GTPL_KAMADA pisze:
Bardzo lubię jeździć online jednak wczoraj wkurzyła mnie jedna rzecz. Podczas jazdy M3 na Nurburgring ( Jechał też X-Mato i Baapa ) dwóch kolesi miało headsety i myślę że nie był to nikt z naszego forum. Słownictwo było na poziomie dwóch małolatów z patologicznej rodziny na warszawskiej pradze :evil: Wolę żebyśmy organizowali sobie sami pokój i ścigali się w sportowej atmosferze a nie jak na menelskiej bijatyce. Pozdrawiam i do zobaczenia na torze ;)

To byli jacyś kolesie co mają napewno po 30 lat :)
Tak to już bywa niestety...

Dlaczego 30? Co Ci nia pasi w wieku 30?;)

Chyba źle mnie Michu zruzumiałeś :)
Chodziło mi o to że goście napewno po 30 lat mają a używają takich słów że uszy więdną...
Obrazek
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
LONGIN-44
Administrator
PSN-ID: LONGIN-44 (kiedyś GTPL_CZARUS)
Kontroler: G29
Kontaktowanie:

Postautor: LONGIN-44 » 30 lis 2010, 9:58

...goście napewno po 30 lat mają a używają takich słów że uszy więdną...
X-Mato - żeby to było takie proste. Im starszy człowiek tym "grzeczniejszy".
Na torze jak i w życiu każdemu coś się wyrwie. Dopiero będą śmiechy jak wyrwie się mi :lol:
Są jednak pewne granice smaku, poza którymi ja np. nie potrafię żyć.
Szacunek dla przeciwnika, to nie tylko czysta jazda, ale i coś więcej, także i zachowanie poza torem.

Czułem, że muszę napisać te kilka słów, bo to nie jest zwykłe forum i tutaj każdy z nas
daje coś od siebie by budować nasz polski świat Gran Turismo. Jest nas coraz więcej
i mam nadzieję, że wszyscy będziemy o tym pamiętać.
MichuV12
Moderator
PSN-ID: GTPL_WengrzynV12
Kontroler: T300 599xx T3PA Playseat
Numer_na_torze: 00

Postautor: MichuV12 » 08 sty 2011, 11:32

Mato & Czarus - dobrze, ze nigdy nie trafiliscie gdy bylem zly, bo od mojej wiazki pewnie dostalbym dozywotniego bana.
Online akurat nie mam takiego cisnienia, wiec nigdy nic mi sie nie wysmyknelo, ale robiac licencje nieraz mnie ponosi - zona mowi, ze mnie z domu wyrzuci jak bede sie tak zachowywac hehe.
Ale pamietajmy, ze nasz jezyk ma piekne przeklenstwa (jakkolwiek paradoksalnie by to nie brzmialo) i obecne byly, sa i beda zarowno w ksiazkach, filmach czy zyciu codziennym. Oczywiscie w ksiazkach nie na taka skale jak gdzie indziej, ale zawsze, szczegolnie do podkreslenia duzych emocji w danym momencie - i ja nie wyobrazam sobie mowic "kurza stopa, ale sie uderzylem tym mlotkiem" w momencie gdy rzeczywiscie uderze sie mlotkiem w palec wbijajac gwozdzie, albo "motyla stopa, coz za nierozsadny czlowiek" gdy pieszy wchodzi mi na czerwonym na jezdnie i musze mocno hamowac.
Profesor Miodek wyjasnial geneze kilku przeklenstw i sam przyznal, ze zdarza mu sie zaklnac - ot, taki odruch.
Dzisiaj mamy dziesiatki pochodnych od slow na K czy P, ostatnio popularne jest slowo "to słowo zawsze skasuję", ktore jakims cudem staje sie w opinii publicznej nie przeklenstwem. Ja go nie uzywam bo go nie cierpie i pozostaje przy pieknym, staropolskim K**** i P******;)
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 08 sty 2011, 13:58

Michu, ty poza krajem może i tęsknisz za k.... i p........, ale ja mieszkam w Polsce i mam taki język na codzień.

Nie piszemy na forum zaraz po uderzeniu w głowę młotkiem
i jako "gościo na czerwono" przytoczę jeszcze raz moja deklarację:

Jeśli tak zwane "mocne słowa" miałyby być na codzień na naszym forum
to wolę jeździć sam i tylko z daleka patrzeć na Wasze ściganie.
Z daleka, bo wtedy słychać już tylko ryk silników.

--------------------------------------------------------------------

P.S. Michu słusznie zauważył, że ten temat o online ma teraz
wiele wątków gdzie indziej na forum. Został zatem przeniesiony do archiwum działu.
Magik300
PSN-ID: Magik300
Kontroler: driving force gt

Postautor: Magik300 » 09 sty 2011, 14:14

Czarus powiem jedno mi sie ta zasada b. podoba. Nawet dodam wiecej dzieki sciganiu sie z Wami bylem zmuszony do używania słownikowych przymiotników i tak dzięki Baapie w moim słowniku na nowo zagosciło słowo "swietnie, rewelacyjnie, czy pięknie - to ost to sprawka Mato ;)
Ogólnie się odhamiłem i jestem z tego b. zadowolony. Teraz staram sie przeszczepić ten zwyczaj w pracy - bo tam k. sie sciela co dwa slowa, a wierzcie mi ze poza Polska jezyk polski jest chyba bardziej okaleczony niż w kraju, tu juz nikt nie ma zadnych hamulców.
Wiec dzieki Forum mam nową misję
"odpowiednie dać rzeczy słowo"
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 09 sty 2011, 14:49

Magik - dzięki :D .
Milten
Kontroler: Pad

Postautor: Milten » 09 sty 2011, 15:11

Ja też zauważyłem znaczną poprawę w moich postach w porównaniu do starego forum ale niestety w realu nic się nie zmieniło :(
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 10 sty 2011, 6:02

Dla mnie to naprawdę ważne co napisaliście - dziękuję.

Wróć do „TEMATY ORGANIZACYJNE PRZED PEŁNYM GRAN TURISMO 5”