W6 - PO WYŚCIGU ONLINE - ZDJĘCIA I DYSKUSJA

Moderator: GTPL_X-Mato

CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

W6 - PO WYŚCIGU ONLINE - ZDJĘCIA I DYSKUSJA

Postautor: CZARUŚ » 28 cze 2011, 18:46

Zapraszam do wymiany wrażeń (zdjęć, itp.) po wyścigu W6.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Re: W6 - PO WYŚCIGU ONLINE - ZDJĘCIA I DYSKUSJA

Postautor: oldboy1957 » 28 cze 2011, 21:34

Piękny wyścig ! Wielka szkoda że jak zwykle wywaliło Łukasza. To jest cholerne świństwo że przez fatalny internet najlepszy gość na torze nie kończy prawie żadnego wyścigu. Co do mnie to męczyłem się strasznie na moim osiołu Audi Le Mans. Autko cudowne na starcie (4x4) i rewelacyjnie wyjeżdżało z zakrętów ale prędkość max jaką udało się nim wycisnąć to 308 km i na prostych wyprzedzało mnie wszystko, z nisko przelatującymi gołębiami włącznie. A o ile wcześniej musiałem hamować by wyrobić się w zakrętach to wszyscy widzieli. Jak już udało mi się załapać w czyjś tunel powietrzny to prędkość uzyskana wprawiała mnie w totalny przestrach i choć hamowałem dwa dni wcześniej niż jadące przede mną R390 to i tak z ledwością i dzięki różnym manewrom na jakie pozwalał napęd na 4 koła, unikałem zaparkowania w czyimś bagażniku :D Było trochę walki z Hornetem z małymi przygodami :D potem starałem się dotrzymać kroku przez kilka okrążeń Natalce ale jej R390 i wielkie umiejętności zmusiły mnie do odpuszczenia, a i " cienkie" opony też nie pozwalały na odrabianie w zakrętach tego co traciłem na prostych. Wreszcie dopadł mnie Czaruś i trochę powalczyliśmy. Niestety zbyt duża prędkość na kolejnym okrążeniu walki, uzyskana w jego tunelu powietrznym i minimalne opóżnienie hamowania skończyło się wizytą w piaskownicy i było "po ptokach" :D Piąte miejsce tym osiołkiem uważam za dobry wynik ale trochę żałuję że nie zdecydowałem się na Lotusa albo Shelby Serie One. Dzięki wszystkim za piękną walkę i gratulacje dla pierwszej trójki za wynik a dla tych co z tyłu, za dotrwanie do końca wyścigu. Oby takich wyścigów więcej.
Łukasz zainwestuj w internet ! :D
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 28 cze 2011, 21:40

W6.jpg
W6.jpg (74.95 KiB) Przejrzano 1368 razy

... ale wyścig. Dziękuję wszystkim za emocje.
Tak dużo się działo, że mało co pamiętam.
Tyle ścigania na torze - pięknie.

Czwarte miejsce, niestety.
Przyjemnie przegrać z Natalią, bo widzę jak coraz lepiej jeździ.
Takich jak ja już łyka :D .

Łukasz niestety jak zawsze - awaria samochodu :cry: ,
ale Tobie Norbi co się stało ?

P.S. Organizacyjnie jedna sprawa mi się nie udała.
Myślałem, że jak ustawiam godzinę wyścigu na 15.00, to o takiej się rozpocznie.
Okazało się, że po kwalifikacjach czas nie ustawił się na starcie na 15.00, ale po prostu
dalej robiło się ciemno i wystartowaliśmy w nocy. Następnym razem będę już wiedział.
lukinio1
PSN-ID: lukinio1
Kontroler: DF GT

Postautor: lukinio1 » 28 cze 2011, 21:58

Dzięki za wyścig . U mnie cały czas była walka z samochodem . Na pierwszych okrążeniach jechałem tuż za czołówką tylko jeden błąd zmusił mnie do odpuszczenia , choć próbowałem gonić co skończyło się paroma piruetami i spadek o kilka pozycji . Po pierwszym pit-stopie szybko dogoniłem sebrem , ale przygoda z jednym, którego dublowałem (chciałem czysto i szybko go wyprzedzić , co się skończyło za szybkim wyjściem z zakrętu i walnięciem w barierkę i obrotem ) . Potem już tylko cały czas jechałem równo, aż do drugiego pita gdzie dogoniłem Hornet i razem zjechaliśmy . Przez pierwsze okrążenie na niedogrzanych oponach trochę mi uciekł, ale jak już opony osiągnęły dobrą temperaturę to dogoniłem, powalczyłem i wyprzedziłem , i tak oddalałem się od niego . Aż do mety próbowałem cisnąć by dogonić grupkę która była przede mną, ale mimo jak myślę mojej dobrej jazdy moje zapędy skutecznie temperował samochód, którego zarzucało na wyjściach i tak cały czas jechałem do mety choć trochę na koniec do Oldboya zyskałem (nie wiem czy odpuścił czy miał już kiepskie opony) . I tak to wyglądało z mojej perspektywy, ogólnie było fajnie , trochę walki było i błędów też, ale na szczęście opanowałem sprawę z pitami i pojechałem na dwa , chyba jak większość .
FokkrDR1
Kontroler: DFGT

Postautor: FokkrDR1 » 28 cze 2011, 23:08

Na pierwszym okrążeniu ktoś mi spenetrował bagażnik i przy uszkodzonym silniku byłam zmuszona zjechać do pitstopu. Odrabiając powoli stracone sekundy do reszty stawki, na trzecim okrążeniu ten sam kierowca po raz kolejny uszkodził mi silnik. Na kilka sekund włączyłam autopilota, żeby się zastanowić czy jest jakikolwiek sens jechania dalej.
Na 12stym kółku jechał przede mną lukinio1, moje opony były w kiepskim stanie, więc na prostych tracił, a przy zakrętach odzyskiwał. Przy szykanach przed startem zagapiłam się lekko i zamiast wjechać mu w tył skręciłam do pit stopu. Załoga szybko poradziła sobie ze zmianą opon, a dolewając 30litrów paliwa zastanawiałam się nad taktyką, ponieważ po 8 okrążeniach zwykle moje opony wywieszały białą flagę.
Miało być tak: 5 szybkich okrążeń - pit stop - 5 szybkich okrążeń. Jednak po zauważeniu, że mam szanse stanąć na podium, 4ty pit stop poszedł w niepamięć. CZARUS nie popuszczał, więc na całe szczęście udało mi się obronić pozycję. Na ostatniej szykance było takie ciśnienie, że aż zatańczyłam trochę na tarce ;)
Ja do teraz nie ogarniam tego wyścigu do końca... Dzięki wszystkim :) Szkoda trochę tego różu, który zniknął z toru.
Dog Trekking is my life ;)
murzyn1983
PSN-ID: GTPLMurzyn1983
Kontroler: Logitech Driving Force GT

Postautor: murzyn1983 » 28 cze 2011, 23:58

GTPL_FokkrDR1 sorry to Ja zaparkowałem w Twoim bagażniku :oops: Natomiast ten drugi raz to próbowałem uciec przed stłuczka odbiłem na lewo na trawkę, ale i tak znalazłaś się miedzy mną i banda.
Generalnie wyścig w moim wykonaniu to jedna wielka klapa. Cały czas walczyłem z samochodem, a opony cały czas były niedogrzane. Nissan tańczył jak na lodzie, jazda była jedną wielką męka i walka z autem i utrzymaniem się na torze :evil:
Obrazek
FokkrDR1
Kontroler: DFGT

Postautor: FokkrDR1 » 29 cze 2011, 0:12

Zdarza się i nie mam nawet urazy, bo, chociaż teraz muszę się wyspowiadać z przeklinania, dzięki Tobie mam za sobą niezapomniany wyścig :D ... ale nie rób tego więcej ;)
Generalnie po drugim kontakcie po wyjeździe z pit stopu trochę brzydko się zachowałam przed wyjściem na pierwszą prostą. Mam nadzieję, że się nie gniewasz. Wiesz, zdenerwowanie było u mnie większe niż przed okresem :lol:
Co do klapy to chyba najważniejsze jest to, że udało Ci się wytrzymać do końca i powalczyć, a reszta przyjdzie z teningiem :)
Dog Trekking is my life ;)
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 29 cze 2011, 6:14

Jak ładnie piszesz Natalio, rozumiem, że nie będzie protestów do zdarzeń wyścigowych ?
Dobrze jest napisać o błędach innych i jeśli są w "tolerancji emocji" można darować.
Każdy wyścig powinien nas uczyć lepszej jazdy.
Popełniłem wczoraj kilka prostych błędów i myślałem, że podium straciłem
przez samego siebie, a tu okazało się, że Natalia nie tylko mnie wyprzedziła,
ale jest już poziom wyżej w ściganiu. Takie przygody i pudło - gratulacje.

Murzyn - ja zawsze powtarzam i nie raz tak miałem, że jakiś błąd
w ustawieniach, czy na starcie i po paru minutach wiesz,
że właściwie jest po wyścigu, a tu jeszcze z godzinę trzeba jechać.
Wtedy przypominam sobie, że jestem tu dla tego coś na torze
i świadomość, że przecież jadę z Wami pomaga czasem tak bardzo,
że uda się nawet powalczyć o dobre miejsce, albo o dojechanie do mety.

Gratulacje należą się SebRemowi. Pierwszy raz jechał z nami i od razu pudło.
W dodatku miałem z nim piękne ściganie, ze świadomością, że jedzie
na żywo tak z kilometr, dwa ode mnie - pełny real :D .

Nexus w mistrzostwach punktowo ucieka bardzo do przodu,
ja dogoniłem Norbiego, a Arcadiusz (Sumo) umacnia się na czwartym miejscu.
GTPL_Lubek7
PSN-ID: GTPL_Lubek
Kontroler: G 27
Numer_na_torze: 7

Postautor: GTPL_Lubek7 » 29 cze 2011, 8:17

Ogolnie to gratuluje wszystkim uczestnikom wyscigu i naprawde zal Lukasza ktorego natura tak strasznie kara

Ja musze powiedziec ze , wrocilem z pracy i zupelnie na luzie przgotowywalem sie do wyscigu i nie wiem co zrobilo mi sie w glowe ze wyscig rozpoczyna sie o 20. i tym samym o 20.03 wbilem sie do pokoju Czarusia i oniemialem ,gdy zobaczylem ze jest 7 okrazenie w trakcie....... :twisted:

Trudno ,moja glupota i zaluje ze nie pojechalem , ale mam nadzieje ze nastepnym razem juz nie zaspie.

Pozdrawiam wszystkich
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 29 cze 2011, 9:34

Szkoda Lubek - widziałem, że zajrzałeś.

Zapomniałem napisać o Szarym. Nie mógł wejść do pokoju przed wyścigiem
i w końcu nie pojechał. Dla niego mój pokój był pusty. Chyba pierwszy raz
coś takiego się zdarzyło w moim garażu. Często pomagają tu kilkukrotne próby,
albo wystartowanie od nowa PS3, albo odłączenie internetu i włączenie od nowa.

Wróć do „ARCHIWUM WMP GT5 - II SEZON - 2011”