W10 - PO WYŚCIGU ONLINE - ZDJĘCIA I DYSKUSJA

Moderator: GTPL_X-Mato

Wyścig W10

Czas głosowania minął 29 wrz 2011, 21:27

powtarzamy za tydzień we wtorek,
3
33%
pozostawiamy wyniki z ostatniego okrążenia w pełnym składzie.
6
67%

Liczba głosów: 9
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Re: W10 - PO WYŚCIGU ONLINE - ZDJĘCIA I DYSKUSJA

Postautor: oldboy1957 » 28 wrz 2011, 17:03

Na pozycjach startowych jak zwykle zamieszanie ale nie narzekam bo wrzuciło mnie na 2 miejsce czyli o 1 pozycję wyżej. Słaby start Ravoka z pole position i przed nawrotem jestem pierwszy z nieznaczą przewagą. Hamowanie, składam się w zakręt a tu przelatujący jak torpeda po wewnętrznej Nexsus załatwia mi lewy przód i parkuje na bandzie :D Wykorzystując zamieszanie, autem które wciąż chciało skręcać zamiast jechać do przodu, odjechałem na kilkadziesiąt metrów, ale nie na długo. Na moje szczęście w którymś z zakrętów na 2 kółku stuknąłem lekko prawym przodem, pojawiło się uszkodzenie i autko zaczęło jechać prosto :D choć prowadziło się źle. Na 8 kółku zrezygnowałem i zjechałem na nieplanowany pit. Potem pogoń za czołówką aż do momentu gdy spotkałem znowu Nexsusa. To co wyczynialiśmy z Nexsusem to była poezja ścigania. Przez wiele okrążeń w kontakcie, raz on z przodu, raz ja. Były wyprzedzania w każdym z zakrętów, wszystkie czysto i bez nadmiernego pukania. Normalnie marzenie nie jazda. Szacunek Nexsus :). Potem Nexsus zjechał do pitu a ja postanowiłem pojechać jeszcze 2 lub 3 kółka i to był błąd. Po wyjeździe z pit miałem do niego ponad 4 sek straty. Udało się odrobić tylko jedną i na 86 kółku, gdy miałem jeszcze 3 sek straty wywaliło nas wszystkich poza Czarkiem.
Zagłosowałem za powtórzeniem wyścigu nie dlatego że nie jestem zadowolony z drugiego miejsca, bo przed wyścigiem wziąłbym je w ciemno, ale dlatego że byłaby to kolejna okazja do pościgania się w tak doborowym towarzystwie jak Wasze. Punkty to tylko punkty, najważniejsza jest dobra zabawa :)
NEXUS6661
Moderator
PSN-ID: GTPL_NEXUS6661
Kontroler: T500RS-TH8RS-Ferrari F1 Wheel
Numer_na_torze: 66

Postautor: NEXUS6661 » 28 wrz 2011, 17:31

Zapomniałem przeprosić, także sorki Oldboy za ten początek(małe wytłumaczenie-telefon zadzwonił i chwila dekoncentracji i minimalnie spóźnione hamowanie).
Zupełnie zapomniałem o tej sytuacji przez naszą super walkę :D dogoniłeś mnie przez Cataniego przez bodajże 2 kółka nie mogłem go zdublować.
Na początku byłem zły na to dublowanie bo goniłem jak mogłem czołówkę...
Ale dzięki temu super wyścig oby takich więcej...

Dobrze że Czarka nie wywaliło to mamy powtórkę, a jak już będzie to strzele parę fotek.
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 28 wrz 2011, 18:09

Jak już piszemy o błędach, to mi się zdarzyło za późne hamowanie na Catanim (sorki).
Na szczęście już dawno byliśmy dla siebie duchami i nawet pod koniec
(mając wyrzuty) nie próbowałem Go wyprzedzić (nie zmieniłoby to i tak kolejności ;) ).
Jak popatrzyłem na Waszą i moja jazdę, to okazuje się, że szóste miejsce,
to mój duży sukces w tym wyścigu.

Tu jest powtórka - http://c.wrzuta.pl/wo5444/2ebca89700270 ... madryt-w10.

Po głosowaniu wyścig uważam za ważny.
Załączniki
WMP-W10.jpg
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 28 wrz 2011, 18:12

No problemo Nexus, to są wyścigi i kolizje się zdarzają :D
GTPL_RAVOK
PSN-ID: GTPL_RAVOK
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 73

Postautor: GTPL_RAVOK » 28 wrz 2011, 19:41

Gupi jestem ..., tak teraz patrzę, że coś mi się pomieszało z tymi pitami. Źle wszystko policzyłem i wcale bym Was nie dogonił. Brakło by kilku okrążeń. Tylko dlaczego po pierwszym i drugim zjeździe byłem ciągle pierwszy ???. PO jaką cholerę ja zjeżdżałem, po prostu oddałem w ten sposób pozycję i nic mi to nie dało. Oj gupi, gupi Robson :evil: . Nie mogę sobie darować !!! :(
NEXUS6661
Moderator
PSN-ID: GTPL_NEXUS6661
Kontroler: T500RS-TH8RS-Ferrari F1 Wheel
Numer_na_torze: 66

Postautor: NEXUS6661 » 28 wrz 2011, 22:29

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sebrem atak na bande :) był na 11 kółku.
Obrazek

A i Ravok po pierwszym twoim pitcie wyjechałeś jako drugi za Oldboyem i chwilkę przede mną.
GTPL_RAVOK
PSN-ID: GTPL_RAVOK
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 73

Postautor: GTPL_RAVOK » 29 wrz 2011, 7:45

tak, tak, ale odzyskałem 1 pozycję bo wyprzedziłem oldboya :), muszę dokładnie obejrzeć powtorkę :)
norbi_10
PSN-ID: norbi_10
Kontroler: G25

Postautor: norbi_10 » 29 wrz 2011, 15:54

Wyscig jak zawsze swietny. Dobra zabawa czyli to co najwazniejsze chociaz ja do samego konca nie wiedzialem czy wystartuje co skutkowalo nie najlepszym przygotowaniem.
Mnie na starcie gra ustawila na 8 pozycji na szczescie start nawet mi sie udal. Zdolalem wyprzedzic Gustawa Cataniego i Murzyna oraz Nexusa i Oldboya chociaz to akurat tylko z powodu ich zjazdu do pitu. Potem jechalem za Ravokiem ze strata okolo 10 sekund az tu w koncu na 70 okrazniu sie zorientowalem ze Nexus i Odlboy sa przede mna co mnie troche zdziwilo zreszta jak widze nie tylko mnie.
Ravok jesli obejrzysz powtorke to napisz dlaczego tak sie stalo.
Mnie to obojetne czy pojechalibysmy jeszcze raz czy nie.
sebRem
PSN-ID: GTPL_sebRem sebRem
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 96

Postautor: sebRem » 29 wrz 2011, 16:20

Nexus - ta banda rzuciła mi wyzwanie i trzeba było jej pokazać kto tu rządzi ;)

A już na poważnie to był to mój najgorszy wyścig jak dotąd który jechałem z wami.
Start jak zwykle nie z tego miejsca z którego powinienem startować ale w końcu chociaż mi się udał. Później jazda za Ravokiem przez kilka kółek i pierwszy błąd. Zamyśliłem się patrząc na toyotę Ravoka, że sam powinienem ją przetestować przed wyścigiem bo jest naprawdę szybka. W tym przypadku okazało się że myślenie boli :) bo przegapiłem trochę punkt hamowania i pierwsza przygoda z bandą stała się faktem.
A w "ataku na bandę" to nie wiem co się stało. Po prostu jechałem i jechałem i zorientowałem się że powinienem hamować dopiero gdy banda była już bardzo blisko. Tak więc po 12 okrążeniach miałem już 2 pity za sobą i byłem jakieś półtora okrążenia za liderem. Jedynym wyjściem była próba przejechania reszty dystansu na jeden pit co mi się udało. Na końcu byłem bardzo zaskoczony że po swoich zjazdach do boksu i Norbi i Ravok wyjechali obok mnie i mogłm trochę z nimi powalczyć chociaż moje opony nie były już w najlepszym stanie. Ale 4 pozycja i tylko 17 sekund straty do zwycięzcy po takich przygodach to w sumie niezły wynik.
Gratulacje dla zwycięzcy i dla reszty za fajny wyścig.
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 29 wrz 2011, 20:02

Szlag by to ... Pomóżcie bo nie mogę obejrzeć powtórki. Plik mi się ściąga w rozmiarze 89.206KB w formacie PLIK. Po skopiowaniu na pendriva PS3 nie widzi żadnych zapisanych danych !!! a pliki avi i jpeg widzi

Wróć do „ARCHIWUM WMP GT5 - II SEZON - 2011”