DYSKUSJA - TRENINGI - PYTANIA - III SEZON

Baapa
Moderator
PSN-ID: BAAPA
Kontroler: pad, kierownica G27

Re: DYSKUSJA - TRENINGI - PYTANIA - III SEZON

Postautor: Baapa » 27 sty 2012, 10:15

Seria jest super i trwać powinna. Zasady też utrwalone więc nie ma co zmieniać myślę.
Co do sugestii to mam jedną....może w czwartym sezonie skorzystać z samochodów
GT500 starszej generacji, szeroka paleta w standartach... supra, stare gtr i nsx.
To wymaga przeglądu i zbalansowania ewentualnych różnic ale myślę że PO590 powinno
wystarczyć.
Gustaw

Postautor: Gustaw » 27 sty 2012, 10:30

Fajny pomysł z tymi starszymi GT500 tylko bedzie trochę zabawy żeby to zblansować.

Jak macie tylko ochotę i troszkę czasu proszę o kontynuację serii. Wiem że żadko w tym sezonie jezdziłem ale zawsze było przyjemnie szczególnie jak na deszczu objerzdżałem Oldboy'a :D dopóki nie robiło się sucho ale zawsze to coś.
pnabor
PSN-ID: pnabor
Kontroler: kierownica z Żuka

Postautor: pnabor » 27 sty 2012, 10:55

Super by było starymi GT500 pojechać - tylko właśnie ciekawe jak osiągi bo coś mi się wydaje że Supry, i Skyline GT-R dominują, ale może z Tobą Bappa przeprowadzimy testy i jakoś zbalansujemy je.
Baapa
Moderator
PSN-ID: BAAPA
Kontroler: pad, kierownica G27

Postautor: Baapa » 27 sty 2012, 11:50

Jasne...własnie o tym myślę że warto w jakiś wieczór pojeździć i obadać sprawę.
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 27 sty 2012, 12:40

Obsługa toru jest do dyspozycji. Jesteśmy tu tylko dla ścigania.
Poczekajcie może jeszcze na wypowiedź Mmoo.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 27 sty 2012, 19:29

Lekko mnie zmieszało na początku bo w terminarzu było Nurburgring, kwali jechaliśmy na krótkim Nurb a wyścig na 24 h, z tego też powodu zupełnie zapomniałem że na 24 h po prostej s/m jest ostra eska a ja chciałem pojechać w prawo i dziwiłem się czemu wszyscy jadą w drugą stronę :D Jakoś się wyrobiłem i wylądowałem na 5 pozycji. Chwilę później norbi w piasku a ja wyprzedzam mmo i jestem 3-ci
Jest dobrze, przede mną pusto, bo Lelek z bońkiem pojechali a za mną też jakieś zamieszanie chyba było bo też sporo miejsca z tyłu miałem. Gdy usłyszałem przerażony głos Baapy i zobaczyłem sunących po trawie Lelka i bońka stwierdziłem z ogromnym zdumieniem że jestem pierwszy :D
Norbi szalał i w końcu mnie przeszedł ale że chciał za szybko więc kilka razy błędy i w końcu po którymś crashu zrezygnował, a szkoda bo mógł skończyć na 2 miejscu albo nawet na pierwszym.
Miałem nad pnaborem ponad minutę przewagi więc jechałem ostrożnie a i tak dwa razy mnie niegroźnie obróciło. Zatrzymałem się na mecie by zaczekać na wszystkich i przejechalibyśmy wszyscy razem ale gdy chciałem o tym napisać przypadkowo nacisnąłem nie tę ikonkę i przejechałem przez linię mety :D
Dzięki wszystkim za dobre wyścigi i na pewno piszę się na następny sezon.
Zastanawiałem się nad mistrzostwami zespołów. Np. 5 zespołów po 3 osoby w każdym wyścigu. Ilość osób w zespole nieograniczona ( w wyścigu startuje zawsze 3 ), każdy zespół jedzie innym autem otrzymanym w drodze losowania. Najlepszych 5 kierowców którzy by się zgłosili było by rozstawionych jako liderzy teamów a resztę uczestników by się do nich dolosowało, żeby nie powstał jakiś super team w stylu Lelek, Kolsa, Mato a w rezerwie Norbi Boniek czy Gawron :D
Ale to takie luźne przemyślenia i może coś takiego się kiedyś uda :)
Jeszcze raz dzięki i gratulacje dla wszystkich.
Oddzielne dzięki dla mmo za trud prowadzenia serii i umożliwienie nam ścigania się w fajnej atmosferze. :)
mmoo
Moderator
PSN-ID: mmoommoommoo
Kontroler: g27

Postautor: mmoo » 02 lut 2012, 2:06

witam
niestety kolejny raz obowiązki zawodowe i rodzinne skutecznie uniemożliwiły mi naskrobanie tu nawet słowa, niestety czasu się nie oszuka ani nie rozmnoży, a ja tego czasu mam ostatnio po prostu za mało,
ale po kolei, może najpierw o ostatnim wyścigu:
na starcie przepraszam was za zamieszanie z torem, byłem pewien ze w regulaminie jest napisane o torze 24h, w poprzednich sezonach zawsze ten tor jechaliśmy i byłem pewien ze taki właśnie jest opisany.
teraz o samym wyścigu, dla mnie był to wyścig dramatyczny, na starcie dostałem strzała od olboya, co mocno wpłynęło na dalsze moje losy, przy uszkodzonym tylnym kole zamiatało mną strasznie. oj oldboy.. protestu jak widziałeś nie wnosiłem bo już nie miało to i tak znaczenia, ale trochę zabawy mi popsułeś.
potem było tylko gorzej, w połowie wyścigu przejechałem pit stop, nie wiem jak to się stało, było ciemno, celowałem, celowałem i nie przycelowałem haha, na początku okrążenia jechałem już na felgach tempem defiladowym..
gratulacje dla pudla, dla bonka za to, że w przeciwieństwie do innych nie wyszedł, a tak swoją drogą takie opuszczanie wyścigu powinno być karane!
dla mnie końcówka sezonu słabiutka ale też i dużo nowego doświadczenia wniosła.

Jak wiadomo sezon zakończony więc przydało by się jakieś małe podsumowanie.
Przede wszystkim dziękuje wszystkim uczestnikom, szczególnie tym regularnie startującym, dziękuje hakkiemu za pomoc
podziękowania też dla Bappy za pomoc przy kwali i za komentarz podczas wyścigów.
Sezon jak mi się wydaje udany, może frekwencja nie była wysoka, ale mieliśmy stałą ekipe, która mam nadzieje dobrze się bawiła!
Jednocześnie dzięki za wyrozumiałość, niestety jako organizator nie rozpieszczałem was, wyniki nie były na czas publikowane, w ogóle w temacie raczej mało się pisało, za mało godzin ma doba niestety, i nie miałem na to zwyczajnie czasu.
To był pierwszy sezon bez ABS-u, i wg mnie ta formuła sprawdziła się bardzo dobrze, odstraszyła co prawda trochę ludzi na pewno, ale też spowodowała brak przypadkowych graczy. wprowadzone zmiany dot mocy też chyba w miarę się sprawdziły. może troszkę jeszcze jeden z gtr-ów miał przewagi nad resztą, ale wydaje mi się, że ograniczenie punktami było ok.
Oficjalne wyniki sezonu opublikuje hakky w tabeli, już wysłałem mu zaległe dane. nie oficjalnie Oldboy został zwycięzcą! Gratulacje dla niego! zasłużył chłop bo naprawdę dobrze i regularnie jeździł! zdaje się, ze o dziwo mi przypadło drugie miejsce, co jest wynikiem frekwencji, walczyłem cały sezon z pnaborem (dzięki za rywalizację!!!) i udało się! rzutem na taśmę, zaledwie kilkoma małymi punktami i też głównie dzięki temu, że ostatni wyścig opuściło tak wielu startujących. tak swoją drogą jest to potwierdzenie, że system punkowy, który przyjęliśmy sprawdza się i rzeczywiście nagradza za frekwencję.
chyba nie ma się co więcej rozpisywać, jeszcze raz dzięki wielkie za wspólne ściganie,
co do przyszłości serii, tak jak już to wcześniej mówiłem ze względu na brak czasu muszę oddać serię w dobre ręce! w miarę możliwości mogę pomóc, ale zdaje się, że nie będę w stanie regularnie startować.

zachęcam do dyskusji na temat zmian w nowym sezonie !!! i do zgłaszania się na organizatorów !!!
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 02 lut 2012, 7:05

Do dyskusji o nowym (czwartym) sezonie proszę o utworzenie nowego tematu,
a wszystkie dotychczasowe z trzeciego sezonu zostaną później przeniesione do archiwum.
Dziękujemy bardzo Mmoo.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 02 lut 2012, 20:51

Przepraszam Cię mmo, nie wiedziałem że spowodowałem jakieś uszkodzenia u Ciebie. Z mojego widoku był to tak lekki kontakt że w moim aucie nie było nawet draśnięcia. Wszystko przez tą eskę o której zapomniałem :D
Catani_123
Moderator
PSN-ID: WRL_CATANI
Kontroler: Pad
Numer_na_torze: 55

Postautor: Catani_123 » 03 lut 2012, 15:16

Dzięki za wspólną jazdę, w świetnej atmosferze. Piszę się na następny sezon. Sporo się nauczyłem od was, mam nadzieję że to zaprocentuje :)
Obrazek

Wróć do „ARCHIWUM SERII SUPER GT PRO - III SEZON”